Pasta Mia

Pasta Mia eshte restoranti italian i makaronave në Tiranë, me një atmosferë mikpritëse dhe të rehatshme, i vleresuar për ushqimin e tij të mirë, të freskët dhe të shijshëm, dhe mbi të gjitha për çmimin e tij teper konkurues.

PASTA ME E MIRE ITALIANE NE TIRANE

Pasta Mia eshte nje vend i shkëlqyeshëm për të kaluar mbrëmje të këndshme në darkë me shokët, miqtë dhe kolegët, ideale dhe e përshtatshme çdo ditë edhe për drekë, për ata qe kane pak kohë pushimi, me një menu të krijuar posaçërisht për përgatitje të shpejtë të pjatave, të servirura në racione te bollshme me çmime tepër të ulëta.

Sherbimi me i mire

Kushdo qe pelqen makaronat italiane qe jeton ose punon ne Tirane mund ti provoje pjatat tona. Pasta Mia mban një rekord të përsosmërisë për cilësinë, sasinë dhe komoditetin e çmimeve.

SHERBIME TAKSI

FALAS në te gjithe Tiranen per porosi mbi 1500 Lekë

044522537

Prenoto

Prenoto tavolinen tende

 
  •  
  •  
  •  

BASHKEPUNIM

Ne kemi rezervuar oferta speciale për të gjithë punonjesit që zgjedhin Pasta Mia gjatë pushimit të drekës, me një çmim fiks dhe të përballueshëm. Për më tepër, ne bejme marrëveshje me kompanitë përreth që ofrojnë zbritje speciale për të gjithë punonjësit si për drekë ashtu edhe për darkë.